Jeśli chodzi o broszury, istnieje tak wiele możliwości, do czego można je wykorzystać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz broszury firmowej, czy zabawnego magazynu, broszury zapewniają dużą ilość miejsca na szczegółowe treści.

Ale kiedy istnieje tak wiele możliwości rozwoju firmy, od czego dokładnie powinieneś zacząć? Aby pomóc Ci dać kilka wskazówek - i trochę inspiracji marketingowej - zebraliśmy kilka naszych ulubionych sposobów na wykorzystanie broszur, w tym kilka sposobów, w jakie nasz zespół marketingowy wykorzystuje je, aby uzyskać największy wpływ!

Katalogi produktów

Jest coś bardzo satysfakcjonującego w przeglądaniu stron katalogu produktów. W świecie zdominowanym przez zakupy online, czasami miło jest rzucić okiem na grubą, doskonale oprawioną broszurę, zamiast klikać przez stronę internetową.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz go jako narzędzia marketingowego na następnej wystawie, czy jako ulotki promującej nowy asortyment sezonowy, katalog produktów może być strzałem w dziesiątkę.

Zalecamy wydrukowanie katalogu produktów w formie broszury w oprawie klejonej lub zszywanej, w zależności od budżetu przeznaczonego na marketing. Idealnie oprawione książki są klejone do grzbietu, co zapewnia profesjonalne wykończenie. Książki zszywane są tańsze, ale tak samo wytrzymałe, dzięki metalowej zszywce utrzymującej strony razem.

Upewnij się, że używasz wysokiej jakości zdjęć swoich produktów, z krótkim opisem i ceną, a także z informacją, gdzie klient może je znaleźć na Twojej stronie internetowej. To daje czytelnikowi wszystko, co powinien wiedzieć, aby dokonać zakupu po otrzymaniu katalogu.

Przeglądanie naszego katalogu na Boże Narodzenie 2019, wydrukowanego na poziomej zszywanej książeczce A5

Chcesz się zainspirować, co umieścić w swoim następnym katalogu produktów? Tutaj możesz bezpłatnie pobrać wersję eBook naszego katalogu na Boże Narodzenie 2019.

Czasopisma firmowe

Niezależnie od tego, czy jest to comiesięczny biuletyn czy podręczny przewodnik dla klientów, wykorzystanie broszury jako magazynu daje Ci możliwość prawdziwego zaangażowania się w tematy, które interesują Twoich klientów. Jesteśmy szczególnie wielkimi fanami magazynu Waitrose Kitchen, który zachowuje idealną równowagę między treścią a promocjami.

Błyszczące magazyny ukazują Twoją markę w najlepszym możliwym świetle i dają Ci szansę na zaprezentowanie całej ciężkiej pracy Twojego zespołu, a także dają pole do popisu Twoim klientom! Baw się artykułami, które są istotne dla Twojej firmy, branży i bazy klientów, aby stworzyć wciągającą lekturę.

Pierwsze wydanie naszego magazynu VIP, w którym zespół przebrał się za współzałożycieli Adam & James z okazji 10 urodzin instantprint.

W ramach podziękowania wysyłamy magazyny do naszych najlepszych klientów VIP. W ten sposób mają oni okazję zapoznać się z naszą siedzibą w Yorkshire, w tym z zaawansowanymi technologicznie maszynami, których używamy oraz z nowymi produktami i funkcjami, które wkrótce dodamy do naszej oferty. Dawanie klientom ekskluzywnego wglądu w świat Twojej marki to świetny sposób na budowanie lojalności.

Podręczniki dla pracowników

W każdej organizacji istnieją różne szkolenia i procedury, o których muszą wiedzieć pracownicy. Wykorzystaj poręczną książeczkę jako podręcznik do ćwiczeń; zawrzyj w niej wartości korporacyjne i historię firmy lub zmień ją w zeszyt ćwiczeń wypełniony przyciągającymi wzrok grafikami informacyjnymi i zadaniami szkoleniowymi.

Za każdym razem, gdy nowy pracownik rozpoczyna pracę w instantprint HQ, wysyłamy mu składaną, małą książeczkę w doskonałej oprawie w środku - jest to podręcznik, który mówi nowemu pracownikowi wszystko, co powinien wiedzieć o pracy u nas. Idealna oprawa jest doskonałym wyborem, ponieważ jest to najtrwalsza z opcji druku broszur.

Szkolenia i benefity rozwojowe wyjaśnione w podręczniku dla pracowników

Książeczki na stolik kawowy

Innym fantastycznym zastosowaniem broszur jest wysyłanie ich jako albumów lub książek ze stolikami kawowymi - szczególnie jeśli jesteś firmą kreatywną lub masz wielu fantastycznie utalentowanych klientów, tak jak my!

Są to bardzo wizualne, łatwe do przeglądania książki, które prezentują projekty Twoje (lub Twoich klientów). Niedawno stworzyliśmy książeczkę o nazwie Bright Ideas, pokazującą różne sposoby, w jakie nasi klienci wykorzystują druk. To nie tylko wzbudziło zachwyt naszych klientów, ale także dało innym inspirację do własnych projektów i zastosowań druku.

Książki z aktywnościami

Jeśli Twoi klienci są nastawieni na rodziców lub dzieci, to dlaczego nie wydać książki z ćwiczeniami jako odrobiny zabawy? Idealna do wykorzystania w kawiarniach, grupach zabawowych i restauracjach przyjaznych rodzinom, stara dobra kolorowanka lub wyszukiwarka słów z pewnością przypadnie do gustu. Możesz nawet dorzucić voucher dla dorosłych!

Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci z małych firm mają dużo pracy, więc aby pomóc im się odstresować w ciągu dnia, wysłaliśmy książkę z zadaniami do ćwiczeń umysłowych. Wykorzystaliśmy wyszukiwanie słów, wyzwania, a nawet sudoku - wszystkie szybkie zadania, które odciągają umysł od pracy i dają krótką przerwę, dzięki której można wrócić do zadania ze świeżym spojrzeniem. I udowodnij, że nie musisz być dzieckiem, aby cieszyć się dobrą łamigłówką!