Wybór, na którą wizytówkę wydać ciężko zarobioną gotówkę, może być czasem trudną decyzją; od miękkich, okazałych aksamitnych do eleganckich, smukłych mini-wizytówek, wybór jest ogromny. Dlatego właśnie opracowaliśmy wysoce techniczny, super naukowy quiz, aby określić, która wizytówka jest dla Ciebie odpowiednia!

(OK, masz nas, to tylko trochę zabawy!)

Twoje zadanie znalezienia idealnej wizytówki zaczyna się tutaj:

Jak wybrać wizytówkę (na poważnie!)

Ok, mieliśmy naszą zabawę, teraz przejdźmy do biznesu (karty). Aby ułatwić Ci dobranie rozmiaru i porównanie różnych rodzajów dostępnych wizytówek, wymieniliśmy wszystkie rodzaje wizytówek, które możesz wydrukować online, ich mocne i słabe strony, a także to, do czego je polecamy.

 

Wizytówki Premium

Wydrukowane na bardzo grubym papierze 450 g/m², nasze wizytówki premium są jednymi z najgrubszych na rynku. A ponieważ w druku chodzi przede wszystkim o to, jak się go czuje, ta opcja z pewnością pozostawi po sobie trwałe pierwsze wrażenie.
Na tym materiale można również dodać laminację - specjalną powłokę, która nadaje wizytówce specyficzny wygląd. Dostępne są następujące opcje: połysk (gładka i błyszcząca), mat (gładka w dotyku) i aksamit (ultra miękka, niemalże rozmyta faktura).

Dlaczego warto wybrać Premium?

Jest to karta, której osobiście używamy w instantprint, ponieważ nadaje ona Twojej marce wrażenie wysokiej klasy. Świetnie nadaje się do rozdawania na spotkaniach networkingowych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetne rozwiązanie uniwersalne.

 

Wizytówki ekonomiczne

Nasze wizytówki ekonomiczne drukowane są na papierze jedwabnym o gramaturze 350gsm - chociaż jest to nasza tańsza opcja, jest to właściwie standard dla wszystkich innych! Oznacza to, że nie musisz przekraczać budżetu, a i tak otrzymasz wizytówkę fantastycznej jakości.
Oprócz tego, że jest to nasza tania opcja drukowania wizytówek, możesz dodać wiele opcji, aby spersonalizować swój druk - np. zaokrąglone lub standardowe rogi oraz opcję druku dwustronnego.

Dlaczego warto wybrać opcję ekonomiczną?

Jeśli chcesz płacić niskie ceny za swoje wizytówki, ale nadal chcesz otrzymać produkt wysokiej jakości, to oferta ekonomiczna jest właśnie dla Ciebie! Idealne do przechowywania w portfelu, gdy nadarzy się okazja.

 

Wizytówki składane

Potrzebujesz trochę więcej miejsca, aby zaprezentować swoją firmę? Wizytówki składane zajmują dwa razy więcej miejsca niż wizytówki standardowe, co oznacza, że możesz się nimi podzielić tak bardzo, jak tylko chcesz! Drukowane w dwóch rozmiarach (z długą i krótką krawędzią, z bigowaniem), dają wiele możliwości wyboru.

Wydrukowane na jedwabiu o gramaturze 350 g/m², podobnie jak nasze karty ekonomiczne, są idealną kartą o średniej gramaturze, która jest wystarczająco gruba, aby zrobić wrażenie, ale wystarczająco cienka, aby ją złożyć.

Dlaczego warto wybrać składane?

Wizytówki składane są świetne, jeśli potrzebujesz trochę miejsca, ale także fantastycznie sprawdzają się jako wizytówki-umowy lojalnościowe oraz karty wizytowe.

 

Wizytówki mini

Mini wizytówki są o połowę mniejsze od standardowych wizytówek (wzdłuż), co oznacza, że są długie i chude - i na pewno będą się wyróżniać spośród innych! Drukujemy je na papierze 450gsm, który jest taki sam jak nasze wizytówki premium, dzięki czemu są jeszcze bardziej zapadające w pamięć!

Chcesz się jeszcze bardziej wyróżnić? Możesz dodać matowe, błyszczące lub aksamitne wykończenie laminatu, aby nadać im zabawną, świeżą teksturę.

Dlaczego warto wybrać mini?

Ich długi, cienki kształt jest świetny dla marek, które są znane z chwytliwego hasła, ponieważ oferuje idealną ilość miejsca, aby je wyeksponować!

 

Kwadratowe wizytówki

Wizytówkikwadratowe są o połowę mniejsze od standardowych wizytówek (szerokość), dzięki czemu na pewno wyróżnią się na tle innych. Wydrukowane na super grubym jedwabiu 450gsm, te wizytówki robią ogromne wrażenie.

Dostępne z możliwością wyboru laminacji, tak samo jak opcja mini, wizytówka ta wygląda najlepiej z logo umieszczonym centralnie po jednej stronie i ważnymi informacjami kontaktowymi po drugiej stronie.

Dlaczego warto wybrać kwadrat?

Poza networkingiem, polecamy używanie kwadratowych wizytówek w opakowaniach, aby podziękować lub dać zniżkę klientom, aby do nas wracali!

 

Wizytówki Spot UV

Spot UV jest błyszczącym lakierem nakładanym na określone obszary projektu, aby je wyróżnić. Zastosowany na logo lub jako wzór na wierzchu wizytówki, efekt jest uderzający. Dostępny na wizytówkach premium z matową laminacją.

Jeśli nie jesteś pewien, jak przygotować swoje dzieło do tego rodzaju wizytówki, masz szczęście! Mamy całą kolekcję darmowych szablonów wizytówek spot UV do pobrania, które możesz załadować wraz z projektem.

Dlaczego warto wybrać spot UV?

Spot UV sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku kreatywnych projektów, jak na przykład nadanie połysku płytom na wizytówce sklepu płytowego. Ale może również nadać dodatkowy wymiar wizytówkom firmowym, w których widać dbałość o szczegóły. Tak czy inaczej, zawsze pozostawi niezapomniane wrażenie!

 

Wizytówki z recyklingu

Jeśli jesteś fanem naszych ekonomicznych wizytówek, ale chciałbyś mieć opcję przyjazną dla środowiska, to nasze wizytówki z recyklingu są właśnie dla Ciebie. Wykonane w 100% z włókien pochodzących z recyklingu, są tak samo wyraźne, białe i gładkie jak nasze standardowe wizytówki z jedwabiu.

Dlaczego warto wybrać papier z recyklingu?

Jeśli wpływ na środowisko jest jednym z celów Twojej firmy, musisz pokazać to we wszystkim, co robisz, począwszy od procesów firmowych, a skończywszy na wizytówkach. Te wizytówki pozwolą Ci to osiągnąć!

 

Wizytówki Kraft

Szukasz ręcznie wykonanego wyglądu, ale potrzebujesz profesjonalnego wykończenia? Druk na wizytówce Kraft zapewni Ci ten bardzo pożądany wygląd. Ta karta wygląda najlepiej z czystymi, ciemnymi liniami, jak czarne czcionki i wzory.

Dlaczego warto wybrać Kraft?

Jeśli jesteś niezależnym lub rzemieślniczym biznesem, lub nawet rustykalną kawiarnią/restauracją, ta karta jest świetna do rozdawania klientom z Twoimi danymi, linkami do mediów społecznościowych i zniżką.

 

Wizytówki Ice Gold

Ten mieniący się metaliczny materiał reaguje na światło, dzięki czemu wizytówka naprawdę przyciąga wzrok. Biały papier z lekką perłową poświatą jest wystarczająco subtelny, aby zachować klasę, ale wystarczająco błyszczący, aby zachwycić każdego, komu zdecydujesz się je wręczyć.

Dlaczego warto wybrać lodowe złoto?

Lodowe złoto jest idealnym materiałem na wizytówki dla firm, którym zależy na wyglądzie - kosmetyczek, salonów fryzjerskich, techników paznokci.

 

Karty lojalnościowe

Drukowane na niepowlekanym papierze, karty lojalnościowe zostały stworzone do pisania i stemplowania bez rozmazywania się. Drukujemy je w rozmiarze standardowej wizytówki, co oznacza, że możesz stworzyć projekt wizytówki na jednej stronie, a drugą wykorzystać jako kartę lojalnościową, aby uzyskać maksymalne korzyści.

Dlaczego warto wybrać karty lojalnościowe?

Karty lojalnościowe są fantastycznym (i nie wspominając o przystępnej cenie) narzędziem dla kawiarni, restauracji i sklepów detalicznych, które chcą zwiększyć utrzymanie klientów.

 

Teraz masz już wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć wizytówkę idealną dla siebie, na co czekasz? Wydrukuj swoją własną wizytówkę już dziś! Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po materiałach i rozmiarach wizytówek.