Kiedy nadejdzie Twój wielki dzień, będziesz chciał, aby wszystko było perfekcyjne, w tym również Twój porządek nabożeństwa. Kreatywne podejście do tej pamiątki sprawi, że stanie się ona jeszcze bardziej osobista dla Twoich gości i da im coś wyjątkowego, dzięki czemu będą mogli zapamiętać dzień ślubu.

Bez względu na Twoje umiejętności, możesz dodać pożądany wygląd rękodzieła poprzez dodanie kilku małych dodatków do końcowej wersji drukowanych książeczek. Potrzebujesz trochę inspiracji? Nie martw się - mamy ich mnóstwo! Oto nasze ulubione sposoby na spersonalizowanie usługi zamówienia, która będzie wyjątkowa w dniu Waszego ślubu.

Wstążki i sznurki

Dodanie odrobiny sznurka lub wstążki do Waszego zamówienia na usługę może nadać mu vintage'owego, ręcznie robionego charakteru. Ta metoda jest efektywna kosztowo i prosta do wykonania, niezależnie od tego, czy zawiążesz ją wzdłuż grzbietu, czy przewleczesz, aby zabezpieczyć ją razem, jest to szybki sposób na wzbogacenie tradycyjnego elementu.

Jeśli możesz znaleźć wstążkę, która jest w tym samym kolorze, co te, których używasz w swoim temacie ślubu, to jest to wielka wygrana!

Perły, diamenty i koronki

Jeśli czujesz się kreatywny, dlaczego nie dodać trochę koronki, diamentów lub pereł do swojej przedniej okładki? Trochę idzie długą drogę i odrobina blasku nigdy nie jest zły pomysł! Możesz dodać dowolny rodzaj dekoracji do swojego zamówienia usługi, tylko upewnij się, że używasz mocnego kleju PVA, aby wszystko pozostało przyklejone.

Bunting

Dużym trendem na weselach i imprezach jest teraz bukiet, więc jeśli wiąże się to z Twoim motywem przewodnim, dlaczego nie włączyć go do zamówienia usługi? Uwielbiamy ten prosty porządek z trójkątami bawełny lub koronki przymocowanymi do sznurka, naprawdę łatwo jest go połączyć z wystrojem.

Jest to szczególnie uroczy pomysł na letnie wesela - bukiety kojarzą się z ulicznymi imprezami i letnimi jarmarkami. Jeśli szukasz stylu vintage z nowoczesnym twistem, wiązanki to fantastyczny wybór do personalizacji.

Coś więcej

Widzieliśmy kilka świetnych przykładów elementów 3D zdobiących okładki zamówienia na usługi i naprawdę wyglądają one niesamowicie! Co powiesz na małą kieszonkę na konfetti lub może kilka mini flag? Oba elementy stanowią unikalny punkt rozmowy i pozwolą na kilka zabawnych zdjęć z gośćmi.

 

Jeśli nie jesteś pewna od czego zacząć, sprawdź nasz pomocny przewodnik Jak zrobić zamówienie na usługę.

 

Teksturowany materiał

Unikalne i teksturowane materiały papiernicze są świetną opcją, aby nadać każdej drukowanej papeterii ślubnej oszałamiający wygląd i wrażenie. Uruchomiliśmy całą nową gamę druków ślubnych z ogromnym wyborem opcji. Sprawdź je tutaj.

Te materiały najlepiej sprawdzają się w przypadku minimalistycznych projektów zamówień, takich jak ten poniżej, ponieważ naprawdę pokazują wspaniałą fakturę, która w innym przypadku byłaby ukryta.

Gotowy, aby rozpocząć tworzenie własnego zamówienia na usługi DIY? Oferujemy ogromny wybór wysokiej jakości druków ślubnych i pogrzebowych. Jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć, sprawdź nasz pomocny przewodnik, jak zrobić zamówienie na usługę.