Marketing sezonowy może być trudny do ogarnięcia - dlatego stworzyliśmy ten poręczny arkusz informacyjny, który pomoże Ci w pełni wykorzystać promocje wielkanocne! Kliknij tutaj, aby pobrać kopię naszych ulubionych pomysłów marketingowych na Wielkanoc w 2019 roku.

Projekt na wiosnę

Baw się świeżymi paletami kolorów, które przyciągną wzrok i dadzą do zrozumienia, że jesteś podekscytowany wiosną.

Żółcie, zielenie i pastelowe kolory wywołują poczucie radości i są kojarzone z tą porą roku. Możesz też trzymać się stałego trendu na rok 2019 i wykorzystać kolor roku Pantone - Living Coral. Tak czy inaczej, te kolory świetnie wyglądają na wielkanocnych plakatach, reklamach i w e-mailach.

Możesz nawet dodać do logo firmy zabawne ilustracje, takie jak para króliczych uszu lub pisklę wykluwające się z jajka - baw się i baw! Klienci pokochają Twoje poczucie osobowości w brandingu.

Stwórz sezonowe menu

Wielkanoc to świetna okazja, aby zachęcić ludzi do odwiedzenia Twojej restauracji lub kawiarni. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest wprowadzenie specjalnego menu na całe święta.

Możesz stworzyć jedno duże menu książkowe, w którym każdy posiłek będzie nawiązywał do tematyki wiosennej, lub w formie wkładki do menu lub listy specjalności.

W menu mogą znaleźć się potrawy sezonowe, takie jak jagnięcina, lub czekolada, dzięki czemu klienci będą mogli skosztować wyjątkowo pysznych deserów. Masz do zaoferowania tylko kilka specjałów? Promuj je za pomocą gadżetów stołowych i spraw, by stały się tematem rozmów w mieście!

Oznacz własne upominki wielkanocne za pomocą naklejek

Aby w prosty sposób stworzyć własne, markowe jajka wielkanocne, skorzystaj z niestandardowych naklejek i etykiet. Idealnie nadają się do promocji w sklepie, takich jak polowanie na jajka, lub jako nagrody dla dzieci w konkursie wielkanocnym!

Dostępne są naklejki w różnych rozmiarach i kształtach, możesz je nawet wykorzystać do zaklejenia toreb, co będzie miłym akcentem sezonowym, który pokaże Twoim klientom, że małe rzeczy są dla Ciebie równie ważne, jak te duże.

Wykorzystaj wakacje szkolne do maksimum

Wraz z Wielkanocą nadchodzą wakacje szkolne! To doskonały czas na zorganizowanie warsztatów i imprez, które zwiększą liczbę odwiedzających Twoją firmę.

Możesz zorganizować warsztaty rękodzieła artystycznego, na które rodzice będą mogli przyprowadzić swoje dzieci, lub zapewnić mamie i tacie godzinną przystań z bezpłatnymi masażami, podczas gdy dzieci będą pod opieką w żłobku. Zareklamuj swoje świąteczne wydarzenie w dobrym stylu, wysyłając pocztą drukowane na zamówienie pocztówki lub zaproszenia!

Kampania wielkanocna w plenerze

Niezależnie od tego, jakie wydarzenie chcesz zorganizować, upewnij się, że ludzie o nim usłyszą! Niestandardowe banery z PVC to świetny sposób na promocję wydarzenia w sposób, który będzie widoczny z daleka dla wielu przechodniów. Są one również odporne na warunki atmosferyczne, co jest przydatne w okresie Świąt Wielkanocnych...

A jeśli szukasz czegoś wyjątkowo przyciągającego wzrok, sprawdź nasze flagi z piórami i łezkami? Ich wysokość sięga 3,6 m, więc aż miło popatrzeć! Są one również dostępne z obciążoną podstawą lub ekologicznym szpikulcem, dzięki czemu idealnie nadają się na każdą imprezę wielkanocną na świeżym powietrzu.

Wykorzystaj ulotki w swoich promocjach

Ulotki to najbardziej uniwersalne narzędzie promocyjne! Są niedrogie, łatwe do stworzenia i można je wykorzystać na wiele sposobów.

Ten sam projekt ulotki można wykorzystać do różnych działań promocyjnych. Na przykład, jeśli organizujesz specjalne rabaty wielkanocne, możesz rozdawać ulotki na ulicy, umieszczać je na lokalnych tablicach ogłoszeń lub zlecić ich dystrybucję w lokalnej gazecie lub czasopiśmie.