Wszystkie pary pragną, aby dzień ich ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, bez względu na to, jak duże lub małe będzie to wydarzenie. Wierzymy, że każda Para Młoda może zrealizować swój wymarzony ślub, nawet przy niewielkim budżecie, jeśli tylko pomyśli kreatywnie!

Na przykład, większość par naturalnie użyje dużo druku na swoim ślubie, więc dlaczego nie być trochę bardziej pomysłowym z projektem i ideą stojącą za drukiem? Zabawcie się trochę i pomyślcie nieszablonowo przy tworzeniu zaproszeń ślubnych, kartek z podziękowaniami, menu itp. Jest to tani i prosty sposób, aby dodać uroku i charakteru każdemu weselu.

Czytaj dalej, aby odkryć wyjątkowe pomysły na nadruki w Twoim wielkim dniu...

Stwórz spersonalizowane tagi

Czy to personalizowane etykiety na butelki wina, słoiki z sosami czy kieliszki, jest to prosty, ale uroczy sposób, aby nadać Waszemu dniu intymny charakter. Możesz również być kreatywny w wyborze czcionek, w zależności od stylu i tonu Twojego ślubu. Na przykład, jeśli masz formalny ślub, to tradycyjna kursywna czcionka będzie idealnie pasować do tagów.

Nasz wybór wizytówek jest świetnym miejscem, jeśli szukasz szablonów do stworzenia spersonalizowanych tagów, szczególnie wybór kwadratowych wizytówek. Dodatkowo, byłby to mało pracochłonny sposób na wydrukowanie znacznej liczby.

Możesz wtedy podziurawić kartę i przewiązać wstążką lub sznurkiem przez otwór, aby uzyskać efekt shabby chic i vintage.

Nietypowe pomysły na księgę gości

Szukasz niezwykłych i kreatywnych pomysłów na księgę gości?

Rozważ odejście od tradycyjnej księgi gości i pomyśl o innych sposobach, w jakie możesz poprosić gości o napisanie specjalnej wiadomości dla Ciebie i Twojego partnera...

Kreatywnym i przemyślanym pomysłem może być wyłożenie dużej szklanej misy z wyborem pustych karteczek z komplementami i długopisów. Prosi gości pisać puszek ich ulubionego pamięć ty i twój partner na komplementów kawałkach i pop one w szklanej misce. Moglibyście w pewnym momencie odczytać wszystkie wspomnienia z dnia ślubu i zachować je, aby przekształcić je w piękny kolaż lub szkicownik do wyświetlenia w domu.

Dla kuponów komplementów, rozważ użycie jednego z szablonów kuponów komplementów instantprint lub stwórz swój własny, i upewnij się, że zawrzesz jakiś osobisty tekst dla swoich gości na kuponach, aby dać im znać, co mają robić! Tak prosty tekst jak: "Podziel się swoim najukochańszym wspomnieniem o nas, miłość od Sary i Johna" jest idealny.

Dodatkowo, plakat mógłby stworzyć zabawną i wizualną księgę gości i byłby to wspaniały sposób, aby każdy mógł przeczytać, co inni goście napisali bez tłoczenia się wokół jednej księgi. Po dniu ślubu, możesz oprawić plakat w ramkę i pokazać jako oryginalny i wyjątkowy element sztuki ściennej w swoim domu.

Dopasuj menu jedzenia i napojów do ogólnego motywu wesela

Dodaj charakteru swojemu dniu ślubu poprzez dopasowanie menu jedzenia i napojów do ogólnego motywu przewodniego wesela. Tak więc, jeśli planujesz temat plażowy, miej plażowy szablon dla swojego menu z palmami i kokosami, a może nawet nadaj swoim napojom i wybranym potrawom specjalne nazwy związane z wybranym tematem.

Table Talkers to idealne menu na Twój ślub, ponieważ jest tam dużo miejsca na umieszczenie osobistej wiadomości dla gości weselnych, takiej jak "dziękuję za przybycie", a także na obszerne menu z jedzeniem i napojami.

Zorganizuj swoją własną 'Selfie Booth'

Chociaż możecie wynająć profesjonalistów do zorganizowania 'selfie booth', dlaczego nie utrzymać niskich kosztów i nie zorganizować go samemu? W ten sposób można nadać jej bardziej osobisty charakter.

Wszystko czego potrzebujesz to duży baner z napisem "Przyjdź tu zrobić sobie selfie", a jeśli chcesz, możesz nawet stworzyć swój własny hashtag dla swojego ślubu. Następnie, wszystko czego potrzebujesz to kilka fantazyjnych elementów stroju i aparat fotograficzny. Aparat do natychmiastowego drukowania idealnie się do tego nadaje, ponieważ goście mogą przykleić swoje zdjęcia na tablicę korkową, aby inni goście mogli je zobaczyć, a Ty możesz je zabrać jako pamiątkę.

Stwórz unikalne i spersonalizowane zaproszenia ślubne i kartki z podziękowaniami

Masz ogromną szansę zrobić coś osobistego i specjalnego z zaproszeniami ślubnymi i kartkami z podziękowaniami, aby dać gościom znać, jak bardzo są mile widziani na Twoim ślubie i jak bardzo jesteś im wdzięczny, że przyszli.

Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić z prostym szablonem zaproszenia ślubnego, aby uczynić je wyjątkowym i osobistym. Spróbuj dodać ulubione zdjęcie Twoje i Twojego partnera na zaproszeniu, specjalną wiadomość spersonalizowaną dla gościa, a może mapę obiektu?

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat zaproszeń ślubnych, napisaliśmy wcześniej wpis na blogu o sposobach na stworzenie wyjątkowych zaproszeń ślubnych, który może być świetnym materiałem do przemyśleń.

Użyj pocztówek, aby podzielić się swoimi ulubionymi miłosnymi cytatami

Wydrukuj partię pocztówek z ulubionymi cytatami miłosnymi Twoim i Twojego partnera i rozłóż je na wszystkich stołach podczas wesela - mogą to być teksty Waszych ulubionych piosenek lub popularne cytaty filmowe.

Twoi goście z pewnością docenią to, że będą mieli coś specjalnego do przeczytania i zabrania ze sobą po zakończonym dniu. Dodatkowo, jest to kolejny prosty sposób, aby dodać więcej osobowości Twojej i Twojego partnera do tego dnia.

Zostaw osobistą wiadomość na karteczkach z nazwami miejscSpraw, aby każdy z Twoich gości poczuł się wyjątkowo, zostawiając im osobistą wiadomość na ich karteczkach z nazwiskami.

Może to być coś sentymentalnego, jak na przykład podziękowanie komuś za pomoc w planowaniu ślubu lub za bycie tak dobrym przyjacielem, lub coś humorystycznego, jak powiedzenie drużbie, że jego zadaniem jest zawstydzić pana młodego. Każdy gość poczuje się wtedy doceniony i dowartościowany, nawet jeśli nie zdążycie podziękować każdemu osobiście.