logo

Projekt wizytówki żagań

Kooperacja na wysokim poziomie

W ostatnim czasie otworzyłam osobistą działalność gospodarczą. Jest to ciastkarnia. Specjalizujemy się w wyrobach babeczek a także domowych ciast. Z racji tego, iż wypieki to moja słabość, zdecydowałam spleść ją z biznesem. Znalazłam odpowiednie miejsce na sprzedaż moich wypieków, do tego zadbałam o dobrą reklamę. Nieco później zaplanowałam rozszerzyć firmę o wypieki tortów. Wszystko było dopieszczone, a formalności załatwione niemniej jednak brakowało mi pomysłu na dojście do szerszej grupy odbiorców. 
Trafiłam do jednej z poznańskich drukarni. Prosiłam o pomoc w rozreklamowaniu mojej cukierni na większą skalę. Spotkałam się z profesjonalną obsługą. Zostałam poinstruowana jak powinnam zadbać o obraz swojej firmy i dodatkowo zdobyłam w cenie projekt wizytówki z własnym logo a także adresem firmy. Zdecydowałam się na wydrukowanie kompletnego pakietu. Był to strzał w dziesiątkę. O mojej cukierni dowiedzieli się ludzie spoza miasta. Rozszerzyłam swoją działalność gospodarczą o usługę dowozu. 
Projekt wizytówki wysuwam wszystkim osobą zakładającym działalność. Każda drukarnia musi przygotować go indywidualnie pod potrzeby kontrahenta. Nie powinien obejmować zbyt wiele danych ani być niezrozumiały. Dzięki temu potencjalny kontrahent zapamięta najistotniejsze wiadomości ażeby móc bez problemu odnaleźć firmę.
Cena wizytówek nie jest wielka. Czas realizowania to z reguły parę dni. Drukarnia omawia z nami pojedyncze szczegóły, które potrzebowalibyśmy umiejscowić i zajmuje się wykonaniem projektu. Podczas gdy jest on gotowy, zostajemy powiadomieni drogą mailową o ewentualności odbioru. W moim przypadku druk jest na wysokiej jakości papierze, dzięki któremu wizytówki przedstawiają się fascynująco. Polecam małym oraz większym firmom.


Możliwość komentowania jest wyłączona.