tanie noclegi dla pracowników Poznań
czytaj dalej
logo

Bombki z logo

Spersonalizowane ozdoby na choinkę dla twojej firmy

Nie ma zapewne miejsca pracy, w którym to, w okresie świątecznym pracodawca nie ustawiłby choinki ażeby {prowadzić swoich pracowników w świąteczny nastrój. Nasuwa się w następstwie tego pytanie jak udekorować drzewko aby wyglądało ciekawie a także klimatycznie? My oferujemy bombki z logo danej firmy, które dla państwa utworzymy.

Choinka a przy tym obyczaj ubierania wiecznie zielonego drzewka pojawiła się w naszej kulturze na przełomie XVIII i XIX wieku i przywędrowała z Niemiec. Od tamtej pory jest nieodzownym szczegółem świąt oraz raduje nasze oko porywającymi ozdobami. Aniołki, gwiazdeczki, piernikowe ludziki oraz serduszka zostawmy do wieszania na drzewku, które stoi w naszym mieszkaniu. W pracy zadbajmy o niepowtarzalność dekoracji a także odniesienie do naszej firmy zamawiając bombki z logo. Oferujemy wysokiej jakości druk urzeczywistniany metodą termodruku na szklanych bombkach rozmaitej wielkości w zależności od potrzeb użytkownika. Kaliber tekstu bądź grafiki logo jest uzależniona od tego jakiej średnicy bombki zamówi nasz klient. Posiadamy duży wybór kolorystyki bombek, zatem każdy niewątpliwie wyszuka coś dla siebie. Naturalnie kolor musimy dopasować tak aby poprawnie harmonizował z naszym logo – nie chcemy w końcu żeby było niewyraźne, niemniej jednak spokojnie od tego jest nasz sztab poprawnie wykwalifikowanych pracowników. Nasza firma ogniskuje się na pełnym zadowoleniu użytkownika – stawiamy na jakość oraz dyspozycyjność w razie gdyby zaszła konieczność doradzenia, wytłumaczenia czy też skorygowania pewnych pomyłek.

Dzięki tej pionierskiej metodzie nasze luksusowe bombki z logo przysporzą prestiżu firmie, postawionej tam choince – oryginalnego wyglądu, co da pracownikom dobre samopoczucie oraz wprowadzi ich w świąteczny klimat.Możliwość komentowania jest wyłączona.

klik dalej